cedak hozzászólása:

A hetediken azért nem kaptunk ki mert akkor nem a második harmad után léptem le, de egyébként jó a meglátásod, valóban a második harmad után leléptem mindig vezettünk és mindig kikaptunk!:falbav: Jó érzés volt , úgy elindulni itthonról, hogy egy ide, de mire beértem mindig egy oda volt, a fasz ki van.

A makkákat meg engedd be!:vigyor: Túl sokat hibázunk mi is nem csak a csapat, amúgy meg van még egy babonám, legalábbis a mai nappal betelt a pohár4 Eddig amikor fekete Chech mezben drukkoltam mindig kikaptunk. Na ma reggel 1-0-ra vittünk mikor pont bújtam bele erre b+ 2mp múlva egyenlítenek!:idiota:
Így hiába kerülgetem az úton a sok rühes kóbor macskát már-már kockáztatva a saját testi épségemet, ha a mez rajtam van az halálos. Ráadásul a baj nem jár egyedül, sikerült hazafelé elhagynom a kabala sharks sapimat!:sir:

A meccsről csak annyit, hogy a látottak alapján a 3-2 hízelgő számunkra, bár tök mindegy mennyi lenne a vereség az vereség!
Nekem úgy tűnt fáradtak voltunk, Setot nem is láttam két harmadon keresztül, mondjuk a többieket se nagyon, talán a védelem az ami mozgott jobban, de ő tőlük ne várjuk, hogy meccset nyerjünk Huskins, Wallin...:idiota:

Igazából csak Niemi-t sajnálom, iszonyat sokat dolgozik a győzelemért és mit kap cserébe 5 meccs 4 bukta, jó lenne kijönni a gödörből és fortunának szólni, hogy mostmár eleget szopatott minket, bár ezt az egy gólos vereségeket már korábban megjósoltam, hiszen mindig amit kapunk visszaveszi a sors, ezért is rettegek az OT-től! Egy biztos, most nem bántom a csapatot, mert láthattuk, hogy a wings ellen mekkorát küzdöttek, miközben a kanok már rég a második körre pihentek, fogható meccs lett volna ettől független, valszeg ha a támadóink ott lettek volna fejben is akkor most 1-0 ide! Az elején a védekezés nagyon ott volt a másodikban már kezdtek fáradni és hát amit megúsztuk a harmad vége felé az maga volt a csoda!

Azért azt is meg kéne vizsgálni, hogy miért bukjuk el az utolsó harmadokat előnyről! (koncentráltság, fáradtaág, pech?)
A második meccsen jóval több kell ennél, mert most kell elvenni a pályaelőnyt vagy a hetediken!:vigyor1: